O nas

Działalność wydawniczą rozpocząłem w 2010 roku od książki "Manipulacja Powięzi w zespołach bólowych układu ruchu". Ze względu na wysoki popyt na książkę, zdecydowałem się wydawać kolejne tytułu autorstwa Stecco. Sprzedaję również pozycje anglojęzyczne, które z najbliższej przyszłości również ukażą się w języku polskim. 

Zaufałem platformie Click Shopdzięki której  sklepie oferujemy nie tylko prosty i przejrzysty proces dokonywania zakupu, lecz również pełne bezpieczeństwo wykonywanych transakcji.

Zadowolenie moich Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowany towar był najwyższej jakości. Dzięki zaangażowaniu naszych fachowców, którzy chętnie udzielają porad, zakupy w naszym sklepie internetowym stają się czystą przyjemnością.

 

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email {info@manipulacjapowiezi.pl} lub telefonicznie pod numerem {+48914241172}.

 

Serdecznie zapraszamy!

Załoga sklepu
{Paweł Poncyljusz}

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach oraz uzyskać 5% rabatu na nasze książki.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl